Fisher Price Siostrzyczka Szczeniaczka Uczniaczka PL

CJY94

Fisher Price

Wiek: 6msc+Płeć: ChłopiecPłeć: DziewczynkaPłeć: Unisex

Produkt niedostępny

Cena:

135,00 zł

Fisher Price Siostrzyczka Szczeniaczka Uczniaczka PL

Prezentujemy miękką, miłą, bezpieczną dla dzieci i przede wszystkim wzbudzającą radość maskotkę, która odpowiada na dotyk dziecka! Fisher Price Siostrzyczka Szczeniaczka Uczniaczka to wyjątkowy produkt - maskotka wyposażona w technologię interaktywną, która nie tylko bawi, ale przede wszystkim uczy.

Fisher Price Siostrzyczka Szczeniaczka Uczniaczka posiada różne poziomy nauki, dzięki czemu będzie można dopasować ją do poziomu nauki konkretnego dziecka oraz jego wieku. Każdy maluch uczy się w innym tempie - dzięki tej zabawce nauka będzie nie tylko przydatna, ale i przyjemna! 3 poziomy nauki poprzez dźwięki, wypowiedzi i piosenki w języku polskim naprawdę robią wrażenie. Poziomy nauki to odkrywanie przeznaczone dla dzieci od 6 miesiąca życia, rozbudzające ciekawość dziecka, zachęcanie dla dzieci od 12 miesiąca - jak sama nazwa wskazuje zachęcające do działania i naśladowanie, dla dzieci od 18 miesiąca życia pobudzające wyobraźnię.

 

Zestaw zawiera:

  • maskotka - Siostrzyczka Szczeniaczka Uczniaczka

 

Kategoria wiekowa - 6msc+

Napisz opinię
Fisher Price Siostrzyczka Szczeniaczka Uczniaczka PL

Fisher Price Siostrzyczka Szczeniaczka Uczniaczka PL

Prezentujemy miękką, miłą, bezpieczną dla dzieci i przede wszystkim wzbudzającą radość maskotkę, która odpowiada na dotyk dziecka...

Opcje dostawy
Odbiór osobisty0,00 zł
Paczkomat InPost9,99 zł
Kurier GLS13,00 zł
Kurier GLS pobranie15,00 zł
Ostatnio przeglądane
50 Produktów z tej kategorii
Akceptuje

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z zasadami polityki prywatności. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. polityka prywatności.

Product successfully added to the product comparison!