Figurkowe

Figurkowe 

9 Produktów

Rodzice coraz chętniej i częściej sięgają po zabawki i gry figurkowe, które rozwijają wyjątkowy aspekt umiejętności i zdolności. Przede wszystkim, figurki dla dzieci wcale nie muszą być sprzedawane całkowicie kompletne, pomalowane i gotowe do zabawy. Bardzo mocno rozwijają – zarówno zdolności manualne i psychoruchowe jak i artystyczne i kreatywne myślenie oraz dokładność, precyzję i pracowitość – głównie poprzez ich malowanie przez same dzieci.

Dlatego warto rozważyć zakup figurek, które przygotowane są dopiero do samodzielnego malowania i wykończenia. W tej kategorii znaleźć można oczywiście nie tylko same figurki do malowania, ale także akcesoria niezbędne do tej wymagającej i bardzo precyzyjnej pracy, jak chociażby kości do gry, farby do figurek i odpowiednie pędzle i pędzelki.

Markowe i profesjonalne figurki

Markowe figurki cieszą się największą popularnością nie tylko dlatego, że w zestawach skompletować można nawet po kilkadziesiąt unikatowych i kompletnie niepowtarzających się figurek. Bardzo ważne jest to, że najpopularniejszymi seriami i modelami jak chociażby figurki warhammer można nie tylko skutecznie ze sobą rywalizować na zasadach opracowanych przez twórców gier. W przypadku gier figurkowych skompletowana armia figurek czy załoga bohaterów ma całkiem realne przełożenie na możliwość wygrywania turniejów czy pojedynków z przyjaciółmi albo innymi kolekcjonerami figurek z danej serii. Nie dziwi więc, że dzieci posiadające w swojej kolekcji już całkowicie oryginalne figurki warhammer chcą dalej kontynuować ich zbieranie i powiększanie kolekcji o dalsze modele z tej serii.

Figurki Warhammer space marine to jedna z nowszych i bardziej modnych w ostatnim czasie serii figurek, które bardzo chętnie wybierają dzieci oraz ich rodzice. Ilość specjalnych figurek kosmicznych marines sprawia, że po zakupie jednego zestawu do malowania, można mieć nieograniczoną zabawę z samych ich przygotowaniem i odmalowaniem zgodnie z wzornikiem. Natomiast później już w samej zabawie tak potężna kolekcja figurek zapewnia odpowiednie możliwości w rywalizacji i konkurowaniu z innymi.

Akcesoria i dodatki do kultowych serii

W ramach tej kultowej serii przygotowane zostały bardzo rozmaite figurki Warhammer, dzięki którym skompletować można bardzo ciekawe armie i bohaterów. Wśród tych cieszących się największym zainteresowaniem nowych seriach, szczególnie warte polecenia są m.in.:

  • Age of Sigmar, a w jej ramach m.in. armie szkieletorów, paladynów, demonów
  • Warhammer 40.000 – najbardziej kultowa, najwcześniejsza seria
  • Tau Empire – seria bogatsza w pojazdy mechaniczne, roboty, cyborgi i androidy

Naturalnie nie da się grać w gry figurkowe bez całego akompaniamentu najróżniejszych akcesoriów, dodatków i przedmiotów. Wszystkie je znaleźć można na naszych stronach, a zaliczają się do tej grupy niezbędnego wyposażenia każdego gracza – własne kości do gry, plansze do gry oraz farby do figurek, które spełniają surowe normy, zarówno w kwestii składu chemicznego i skutków niepożądanych jak i kolorystyki zastosowanych barwników czy trwałości i lepkości już po położeniu.

Akceptuje

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z zasadami polityki prywatności. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. polityka prywatności.

Product successfully added to the product comparison!