Feber Rowerek Trójkołowy Trike Baby Music Obrotowy 360 stopni

12260

Feber

Wiek: 10msc+Płeć: ChłopiecPłeć: DziewczynkaPłeć: Unisex

Produkt niedostępny

Cena:

440,00 zł

Feber Rowerek Trójkołowy Trike Baby Music Obrotowy 360 stopni

Zielony Trójkołowy rowerek posiada dodatkową platformę z kółeczkami, dzięki którym rowerek staje się zwinniejszy i daje możliwość obracania go w miejscu o 360 stopni. Istnieje możliwość dostosowania rowerka do wzrostu dziecka. W zestawie pasy, torba, ciche koła, panel dźwiękowy i świetlny, rączka do prowadzenia, torba i bagażnik. 

W momencie gdy platforma z dodatkowymi kółeczkami jest zamontowana nie ma możliwości pedałowania oraz sterowania za pomocą kierownicy. (opcja tylko dla pierwszego trybu 10 miesięcy+)

Moduł dźwiękowy oraz świetlny wymaga zasilania bateriami: 3 x 1,5V LR44


FEBER powstał w roku 1956 w Ibi, w Hiszpanii. Jest wiodącą marką zabawek ogrodowych w Hiszpanii, co przekłada się na całą Europę. Podstawowym aspektem firmy jest innowacja, bezpieczeństwo i komfort, które są widoczne w każdym produkcie Feber. Stwarza wiele możliwości kreatywnej zabawy. Wszystkie zabawki wykonane są zgodnie z europejskimi normami bezpieczeństwa.Ostrzeżenie: Wyłącznie do użytku domowego.Ostrzeżenie. Należy stosować środki ochrony indywidualnej. Nie stosować w ruchu ulicznym.

CZAS WYSYŁKI: ok. 3dni robocze


Kategoria wiekowa: 10msc+

Wymiary produktu 99,5 x 86 x 52 cm

Napisz opinię
Feber Rowerek Trójkołowy Trike Baby Music Obrotowy 360 stopni

Feber Rowerek Trójkołowy Trike Baby Music Obrotowy 360 stopni

Zielony Trójkołowy rowerek posiada dodatkową platformę z kółeczkami, dzięki którym rowerek staje się zwinniejszy i daje możliwość obracania go...

34 Produktów z tej kategorii
Akceptuje

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z zasadami polityki prywatności. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. polityka prywatności.

Product successfully added to the product comparison!