Ekonomiczne

Katalog

Włączone filtry:
  Wiek

  Ekonomiczne 

  2 Produktów

  Gry ekonomiczne dla dzieci

  Szacunek do pieniędzy to ważna rzecz. Choć oczywiście nie jest to tak istotne, jak fakt dbania o drugiego człowieka – nie ukrywajmy, iż w dzisiejszym świecie konsumpcjonizmu koniecznie trzeba wpajać młodym ludziom umiejętność odpowiedniego zarządzania finansami – w końcu to, czym skorupka za młodu nasiąknie… To nie znaczy jednak, że trzeba brać dziecko na wycieczkę do banku i trzymać na kolanie w trakcie cotygodniowego podliczenia budżetu.

  Nauka o pieniądzu poprzez doskonałą zabawę - Gry ekonomiczne dla dzieci

  Jest na to znacznie lepszy sposób i my wiemy co to takiego! Mamy przyjemność zaprezentować wspaniałej jakości gry ekonomiczne, które są najlepszym sposobem na przekazaniu dziecku informacji o tym, jak mądrze obracać pieniądzem i o tym, jak zawrotne są nie raz sytuacje związane z finansami, dlatego aby coś mieć – trzeba mieć głowę na karku. Jakaż inna gra mogłaby to lepiej wyjaśnić, aniżeli ponadczasowe Monopoly? U nas można znaleźć zarówno tradycyjną wersję tej gry, jak również opcje przeznaczoną dla małych fanek bajek – z ulubionymi postaciami. Polecamy!

  Monopoly to oczywiście najpopularniejsza gra ekonomiczna na całym świecie i powinna się ona bezwzględnie znaleźć w każdym domu. Poza nią, w naszej ofercie znajdują się również inne, mniej i bardziej popularne gry, które będą w stanie dostarczyć dziecku wiele ciekawych informacji o pieniądzu i zarządzaniu nim. Już małe dzieci powinny uczyć się szacunku do pieniędzy i sprytnego nimi rozporządzania, ponieważ dzisiejszy świat nie jest łaskawy dla osób bez takich umiejętności.

  Zabawa w codzienne obowiązki w grach ekonomicznych

  Nasze propozycje gier ekonomicznych to również takie, w których dziecko uczy się robić zakupy w sklepie, czy załatwiać podstawowe sprawy na poczcie i w banku. Dzięki temu, nabywa dodatkowych umiejętności, tak ważnych w dzisiejszych czasach. Gry ekonomiczne dla dzieci są skonstruowane w taki sposób, że wspólnie może z nich korzystać cała rodzina. To najczęściej wybierany rodzaj gier przez rodziców, ponieważ również im sprawiają one ogrom radości i śmiechu.

  Dziecko nie tylko uczy się, w jaki sposób zarządzać swoimi środkami, ale również, jak opracować własną strategię, obserwować innych uczestników gry, czy wreszcie – jak przegrać z honorem. To bardzo wartościowa nauczka, ponieważ na co dzień będzie musiało się mierzyć z takimi sytuacjami w realnym życiu i lepiej, żeby było do tego odpowiednio przygotowane.

  Cały czas staramy się poszerzać nasz asortyment gier, dlatego zachęcamy do odwiedzania naszego sklepu. Kiedy tylko pojawiają się jakieś nowinki z bohaterami ulubionych bajek, jak serie Monopoly, u nas można je otrzymać od ręki. Na pewno każdy rodzic będzie w stanie znaleźć odpowiednią grę dla swojego dziecka i sprawić mu miły prezent. Wszystkie one pochodzą od czołowych producentów artykułów dziecięcych i są w pełni bezpieczne dla najmłodszych. Posiadają niezbędne atesty i certyfikaty.

  Serdecznie zachęcamy również do poznania naszej pozostałej oferty gier i zrobienia zakupów w naszym sklepie. Gwarantujemy zawsze bardzo korzystne warunki cenowe i doskonałą jakość obsługi!

  Akceptuje

  Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z zasadami polityki prywatności. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. polityka prywatności.

  Product successfully added to the product comparison!