Drewniane

Katalog

Włączone filtry:
  Wiek

  Drewniane 

  Występuje jeden produkt

  Klocki drewaniane dla dzieci

  W bardzo młodym wieku, w okresie niemowlęcym, można już z powodzeniem stymulować dziecko na odpowiedniej macie edukacyjnej zabawkami jak klocki. Wielu rodziców czeka jednak z sięgnięciem po drewniane klockido momentu, gdy dziecko osiągnie wyższy poziom sprawności i koordynacji, wybierając w tym okresie przede wszystkim klocki piankowe, najbardziej bezpieczne. Gdy jednak tylko dziecko zacznie samo raczkować i bardziej sprawnie posługiwać się manualnie rozrzuconymi przed nim zabawkami, klocki drewniane dabo mogą być doskonałym pomysłem na urozmaicenie rozrywki i zajęcie czasu małemu dziecku.

  Dlaczego warto wybrać Dabo - klocki drewnianie

  Klocki drewniane to coś więcej niż klasyk. To całe dzieciństwo wielu z nas. Chcąc przekazać swoim dzieciom cały czar i urok układania pięknych budowli z drewnianych klocków warto zaopatrzyć się w te najwyższej jakości, które są w stanie przetrwać próbę czasu. Właśnie takie drewniane klocki mamy przyjemność zaprezentować w niniejszej kategorii i ufamy, że wśród nich każdy znajdzie te wymarzone dla swojej pociechy.

  Dlaczego warto więc sięgnąć właśnie po drewniane klocki? Marka Dabo postawiła na nowoczesny design swoich zabawek, więc wszystkie zestawy sprzedawane są przeważnie w pięknych i trwałych opakowaniach. Sama już puszka czy wiaderko, w którym przechowuje się klocki drewniane Dabo jest bardzo atrakcyjnie wykonane i kolorowe, a przy okazji pozwala po każdej zabawie szybko spakować cały komplet w jedno miejsce i przechowywać je w sposób uporządkowany czy szybko i wygodnie zabierać ze sobą do innego pomieszczenia albo do znajomych.

  Bezpieczne klocki drewniane

  Producenci odpowiedzialni za klocki Dabo sprzedają swoje klocki w wersjach kolorowych, dzięki czemu same klocki są dużo ciekawsze dla maluchów. Konstrukcje i budowlane powstałe z kolorowych drewnianych klocków zachwycają swoim wyglądem i dodatkowo pobudzają wyobraźnię dziecka. Jednocześnie, na co warto zwrócić uwagę – wykorzystane drewno należy do gatunkowo lekkich i niezbyt gęstych, dzięki czemu posługiwanie się nimi nawet przez bardzo małe dzieci nie wymaga szczególnej siły ani ogromnej koordynacji czy zwinności. Dziecko zyskuje więc i rozwija te zdolności dzięki klockom, a ich zaokrąglone i obłe kształty, zwłaszcza na krawędziach, podnoszą bezpieczeństwo takiego kompletu i zmniejszają jakiekolwiek ryzyka wynikające z jego użytkowania przez mniej sprawne i świadome dziecko.

  Zapewniamy zarówno klocki z drewna w tradycyjnej formie, jak i te bardziej wymyślne. Wszystkie farby i kolory użyte do produkcji oferowanych przez nas kredek są przyjazne i dla dzieci i dla środowiska, co jak najbardziej przemawia na ich korzyść. Renomowani producenci proponowanych przez nas klocków przyłożyli również wielką wagę do tego, by każdy jeden był doskonale wykonany, co oczywiście przekłada się na jego jakość i solidność. To produkty bezpieczne i bajeczne, zachęcamy zatem do skorzystania z naszej szerokiej oferty klocków i przekazania dzieciom radości z ich układania. W ofercie producentów zebranych w tej sekcji znajdą Państwu również inne ciekawe drewniane produkty, jak chociażby puzzle z drewnianych elementów, które pięknie wyglądają i ciekawie się układają.

  Akceptuje

  Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z zasadami polityki prywatności. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. polityka prywatności.

  Product successfully added to the product comparison!