Domino logopedyczne K-G K-T Powiększ

Domino logopedyczne K-G K-T

72762_1

5907438272762

Abino

Wiek: 4+Płeć: ChłopiecPłeć: DziewczynkaPłeć: Unisex

Cena:

16,00 zł

Domino logopedyczne K-G K-T

Domina logopedyczne przeznaczone są dla dzieci do zabaw dydaktycznych oraz ćwiczeń logopedycznych:

Domina umożliwiają ćwiczenie słuchowego rozróżniania głosek. Mogą być wykorzystywane przez logopedów oraz rodziców. Domina przydatne są w ćwiczeniach słuchu fonemowego, doskonaleniu analizy i syntezy słuchowej oraz wzrokowej. Jest to kolejny sposób umożliwiający połączenie nauki z zabawą.

Układanka dla najmłodszych dzieci, zachęcająca do wymawiania trudnych wyrazów oraz ćwiczenia wymawiania głosek: K, G, T.

Instrukcja:

Każdy z graczy losuje po 5 kartoników. Grę rozpoczyna najmłodszy gracz wykładając na środek stołu kartonik. Kolejni gracze dokładają po jednym kartoniku do jednego z końców tworzącego się łańcucha pod warunkiem, że tło na sąsiadujących połówkach kartoników jest tego samego koloru. Dokładając swój kartonik gracz głośno nazywa obrazki znajdujące się na nim. Jeżeli gracz nie ma możliwości dołożenia pasującego kartonika, dobiera jeden z tych, które nie zostały rozlosowane na początku gry. Jeżeli jednak kartonik nie pasuje do powstałego łańcucha, wówczas gracz traci kolejkę. Grę wygrywa ten z graczy, który jako pierwszy pozbędzie się wszystkich kartoników.

Zawartość pudełka:

  • 30 kartoników dominowych na grubej tekturze


Kategoria wiekowa: 4+

Napisz opinię
Domino logopedyczne K-G K-T

Domino logopedyczne K-G K-T

Domina logopedyczne przeznaczone są dla dzieci do zabaw dydaktycznych oraz ćwiczeń logopedycznych...

Opcje dostawy
Odbiór osobisty0,00 zł
Paczkomat InPost9,99 zł
Kurier GLS13,00 zł
Kurier GLS pobranie15,00 zł
Ostatnio przeglądane
50 Produktów z tej kategorii
Akceptuje

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z zasadami polityki prywatności. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. polityka prywatności.

Product successfully added to the product comparison!