Ciastolina

Katalog

Włączone filtry:
  Wiek

  Ciastolina 

  13 Produktów

  Ciastolina dla dzieci

  Jakże dzieci uwielbiają zabawę ciastoliną! Ugniatanie, lepienie, łączenie, a nawet samo dotykanie tej plastycznej substancji to niekwestionowana przyjemność dla małego człowieka. Rodzice natomiast nie muszą się martwić, że ciastolina będzie ich wrogiem numer jeden w ramach domowych porządków – bowiem współczesna ciastolina to koncepcja powstała z myślą o tym, by nie brudzić, nie przyklejać się i nie psocić.

  Nieograniczona moc możliwości Ciastoliną

  Ciastolina dla dzieci to jedna z najpopularniejszych zabawek od wielu lat. Nawet niektórzy dzisiejsi rodzice pamiętają jej pierwotną wersję. Wówczas mało kto mógł sobie pozwolić na tak drogą zabawę. Dzisiaj ciastolina jest jednak znacznie tańsza i bardzo różni się od tej sprzed lat. To produkt naprawdę wysokiej jakości, który nie alergizuje i jest bezpieczny dla najmłodszych. Świadczą o tym niezbędne atesty i certyfikaty.

  Dzięki ciastolinie też dziecko będzie nie tylko rozwijać swoją kreatywność, ale i twórcze myślenie. To zabawa pobudzające wyobraźnię i zręczność palców. Poza tym ta miękka masa plastyczna właściwie nigdy się nie nudzi, bowiem dzięki niej dziecko może stworzyć sobie, co tylko sobie wymyśli. Dziecięca wyobraźnia bywa nieograniczona, a ciastolina na pewno pozwoli na to, aby wyrazić siebie! Dziecko ma możliwość przygotowania swoich ukochanych bohaterów z filmów i bajek, za pomocą tej magicznej substancji. Małe paluszki ćwiczą przy tym i nabierają znacznej wprawy.

  Szeroki wybór akcesoriów i dodatków w doskonałych cenach - Ciastolina zestawy

  W naszej ofercie bardzo dużo ciekawych zestawów z ciastoliną na czele – w różnych kolorach i z różnymi dodatkowymi akcesoriami. Zestawy ciastoliny to najlepsze rozwiązanie, ponieważ można sporo zaoszczędzić, a jednocześnie zdobyć akcesoria, foremki i pieczątki, które są wielokrotnego użytku i z których dziecko będzie mogło korzystać latami. Oczywiście, można u nas dokupić również zapasy kolorów, bez konieczności kupowania całych opakowań gotowych zestawów.

  Dzieci uwielbiają ciastolinę i potrafią się nią bawić naprawdę całymi godzinami. Również wielu rodziców znajduje przyjemność w takiej zabawie i chętnie korzysta z okazji, aby przypomnieć sobie stare czasy. Zabawa przebiega bez stresu, ponieważ ciastolinę łatwo można usunąć ze wszystkich powierzchni, w przeciwieństwie do tradycyjnej plasteliny, która niekiedy sprawia spore problemy.

  Najlepiej zapoznać się bliżej z naszą szeroką propozycją i wybrać pośród niej coś dla swojego malucha. U nas tyle zabawy w naprawdę atrakcyjnej cenie! Stale poszerzamy nasz asortyment i dbamy o to, aby pojawiały się w sklepie różne nowości na rynku artykułów plastycznych i kreatywnych dla dzieci. Wiemy bowiem, jak ważna jest taka nauka przez zabawę i jak wiele może przynieść korzyści. Dzieci, zamiast godzinami spędzać czas przed telewizorem lub komputerem, po cichutku bawią się i tworzą swój magiczny świat za pomocą zwykłej ciastoliny. W naszym sklepie ciastolina zawsze w najlepszych cenach i w szerokim wyborze! Serdecznie zachęcamy do zrobienia zakupów już dziś!

  Akceptuje

  Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z zasadami polityki prywatności. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. polityka prywatności.

  Product successfully added to the product comparison!