Chicco Miś Podróżnik uczniaczek mówi PL ENG

025510

8058664025510

Chicco

Wiek: 12msc+Płeć: ChłopiecPłeć: DziewczynkaPłeć: Unisex

Produkt niedostępny

Cena:

175,00 zł

Chicco Miś Podróżnik uczniaczek mówi PL ENG

Chicco Miś Podróżnik PL/EN to sympatyczny, interaktywny gaduła - pierwszy nauczyciel języka obcego dla Twojego dziecka, wciągający je w fascynujący świat podróży! Miś Podróżnik to świetny opowiadacz, a gdy mówi, jego buzia naprawdę się rusza!


Jeśli zależy ci, aby twoje dziecko w przyszłości łatwiej przyswajało języki obce, już teraz pomóż mu oswajając je z ich melodią. Idealnie, jeśli zrobicie to w sposób naturalny – podczas swobodnej zabawy. Taka zabawa powinna być dla dziecka zupełnie niewymuszonym zajęciem, a nauka polegać powinna na najprostszych czynnościach: osłuchiwaniu się z melodią języka, przyswajaniem akcentu i stopniowym poznawaniem prostych, podstawowych słów.
Miś Podróżnik jest doskonałym wyborem, jeśli chodzi o zabawki, które taką edukacyjną zabawę najlepiej wspierają. Duży (aż 33 cm), welurowy Miś z plecakiem pełnym opowieści, posiada wiele interaktywnych punktów, po których naciśnięciu dziecko odkryje ponad 80 różnych efektów dźwiękowych: piosenki, słówka i proste zdania. Wszystko to w języku polskim i angielskim.
W brzuszku misia, wmontowany jest elektroniczny odtwarzacz. Pasują do niego wszystkie 5 kart, które Miś trzyma w plecaku, a każda z nich zabiera dziecko w inną krainę i uczy powiązanego z nią słownictwa. Obsługa odtwarzacza wymaga od dziecka umiejętności manualnych i doskonale trenuje mała motorykę.

Miś zna:

  • 9 piosenek w języku polskim
  • 9 piosenek w języku angielskim
  • 5 melodii
  • oraz części ciała, alfabet, liczby, kolory, kształty i zwierzęta!
  • Naciśnij łapki i nóżki Misia, aby je odtworzyć.
  • Miś Podróżnik, kiedy opowiada o swoich przygodach, naprawdę rusza swoją buzią!
  • W plecaku przechowuje wszystkie karty opowieściami. 5 kart z 5 różnymi opowieściami. Pamiętaj, aby po odsłuchaniu opowieści, odłożyć kartę do plecaka!
  • Miś jest bardzo duży (33 cm) i sympatyczny. Jego interaktywne łapki i nóżki zaangażują dziecko w pouczającą zabawę.
  • Czy wiesz, że ?


Umysł dziecka jest niezwykle chłonny, szczególnie do 3. roku życia, ale zabawę wprowadzającą do późniejszego łatwiejszego przyswajania języka obcego warto zacząć już po pierwszych urodzinach? Rodzice już wtedy mogą przemycać w codziennych sytuacjach słówka, zwroty, akcent i melodię języka, co wpłynie na zapamiętanie i przyswojenie ich bez większego wysiłku
Im szybciej maluch zacznie uczyć się języka obcego, tym język ten będzie dla niego bardziej naturalną metodą komunikacji.
Przyswajanie języka obcego w takim wieku polega na osłuchiwaniu się z melodią języka, akcentem i stopniowym poznawaniem pierwszych, prostych słów. Aparat mowy dzieci jest niezwykle plastyczny, przez co łatwiej jest przyswoić prawidłową wymowę.

Kategoria wiekowa: 12msc+

Napisz opinię
Chicco Miś Podróżnik uczniaczek mówi PL ENG

Chicco Miś Podróżnik uczniaczek mówi PL ENG

Chicco Miś Podróżnik PL/EN to sympatyczny, interaktywny gaduła - pierwszy nauczyciel języka obcego dla Twojego dziecka, wciągający je w fascynujący świat podróży! Miś Podróżnik to świetny opowiadacz, a gdy mówi, jego buzia naprawdę się rusza..

Opcje dostawy
Odbiór osobisty0,00 zł
Paczkomat InPost9,99 zł
Kurier GLS13,00 zł
Ostatnio przeglądane
50 Produktów z tej kategorii
Akceptuje

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z zasadami polityki prywatności. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. polityka prywatności.

Product successfully added to the product comparison!