Cars

Cars 

Występuje jeden produkt

Maskotki z serii Cars mogą stanowić doskonałe uzupełnienie kolekcji innych zabawek z tego uniwersum. Najpopularniejsze są naturalnie rozmaite auta i pojazdy, zarówno te sterowane ręcznie jak i zasilane do sterowania zdalnego. Tory, modele do samodzielnego składania, puzzle czy figurki – to oczywiście dodatkowe zabawki, którymi dzieci kochające tę bajkę o żyjących samochodach chętnie się bawią. W naszej ofercie znajdą Państwo również rozmaite maskotki Cars, idealnie oddające klimat całej bajki i z najdrobniejszymi detalami nawiązujące do tych doskonale znanych i lubianych bohaterów z filmu.

Maskotki samochodowe

Samochody nie są do końca pierwszym obiektem, który kojarzy się z maskotkami i różnego rodzaju Przytulankami. Dlatego dla odpowiedniego wrażenia delikatności, maskotki Cars zostały zaprojektowane z wyjątkowo obłymi, zaokrąglonymi krawędziami. Cała bryła pojazdu, który stanowi taką maskotkę, również została odpowiednio skompresowana, aby dziecko chcące się do niej przytulić lub pobawić nią – miało taką możliwość.

Maskotka Cars Cru Ramirez to niewielka, bo siedemnasto centymetrowa maskotka w dominującym żółtym kolorze. Bohater doskonale znany z bajki jest stale uśmiechnięty, co prezentuje również symbolizująca go maskotka. Maskotka ma sportowy kształt, a najwięcej detali prezentują felgi, które wyróżniają ten model spośród pozostałych.

Druga propozycja to maskotka Jackson Storm – podobnie jak inne, również wypełniona pluszem i wykonana do wielkości siedemnastu centymetrów. Jest w kolorze fioletowym i jej cechą charakterystyczną z kolei jest sportowy spoiler z tyłu auta. Jackson Storm to oczywiście również dobrze znany bohater całej serii, ale największą gwiazdą spośród wszystkich maskotek z pewnością pozostanie główny bohater historii, czyli maskotka Auta McQueen.

Charakterystyczny czerwony sportowy kolor znają wszyscy, tak samo jak boczny numer wyścigowy i żółto-pomarańczowe płomienie przyozdabiające bok auta. Zygzak wykonany został z największą dbałością o szczegóły, czego dowodzą opony rajdowe z szalenie ciekawymi i efektownymi felgami oraz reklamami sponsorów.

Idealny wybór dla rodziców

Rodzice, których dzieci uwielbiają bajkę Auta, z pewnością docenią maskotki Cars za pieczołowitość ich przygotowania. Rozmiary i kształty przygotowane zostały tak, aby idealnie nadawać się zarówno jako przytulanka czy samochodowa zabawka. Niektórzy będą chcieli ją zabrać ze sobą do łóżka, inni na pewno docenią możliwość pobawienia się nią na podłodze czy wyimaginowanym torze, a być może będzie stanowiła uzupełnienie kolekcji pojazdów i aut czy składanych samodzielnie modeli innych autek z tego uniwersum.


Pomimo dopasowania rozmiarów i kształtów maskotek do potrzeb najmłodszych, nadal w stu procentach odzwierciedlają one bohaterów z bajki oraz filmu. Dbałość o detale to niejedyny wyróżnik – warto powiedzieć, że maskotki Cars wyprodukowane zostały z materiałów atestowanych i sprawdzonych pod kątem bezpieczeństwa alergicznego czy możliwości zadławienia się. Jakościowe szycie sprawia, że maskotka jest długotrwała.

Akceptuje

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z zasadami polityki prywatności. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. polityka prywatności.

Product successfully added to the product comparison!