Odkrycie i rozwijanie talentu artystycznego u dzieci jest możliwe jedynie wtedy, gdy będą one miały do dyspozycji odpowiednie narzędzia i przybory. Jedną z firm, której sporą część asortymentu stanowią zestawy artystyczne jest amerykańska firma Melissa&Doug.

O firmie

Melissa&Doug to amerykańska firma, która powstała w małym garażu. Obecna jest na rynku od ponad 25 lat i dziś jest jednym z największych producentów zestawów artystycznych i zabawek dla dzieci. W jej ofercie można znaleźć ponad 2000 ogólnorozwojowych produktów i akcesoriów. Zabawki tej firmy otrzymują prestiżowe nagrody od organizacji zajmujących się przemysłem zabawkowym. Ta nowoczesne i ciągle rozwijająca się firma stara się nawiązywać do zdobyczy przeszłości produkując akcesoria tradycyjne z innowacyjnym zacięciem. Wiele gier i zabawek Melissa&Doug odświeżyła i stworzyła na nowo, dopracowując w jeszcze lepszy sposób poszczególne ich elementy. Dzięki temu dawno zapomniane produktu stały się na nowo atrakcyjne dla dzieci i młodzieży.

Zabawki Melissa&Doug 

W ofercie firmy Melissa&Doug znajdują się przede wszystkim zestawy artystyczne, przybory malarskie, a także zestawy wspomagające rozwój talentów u małych artystów. Wszystkie produkty, jakie firma wprowadza na rynek są zgodne z restrykcyjnymi normami amerykańskimi, jak i unijnymi. Produkty te są sprzedawane w Unii Europejskiej. Azji, jak i w Ameryce. Potwierdzeniem wysokiej jakości asortymentu oferowanego przez Melissa&Doug  jest spełnianie najbardziej rygorystycznych na świecie japońskich norm.

Przegląd artystycznych zabawek i zestawów Melissa&Doug  

Niekończąca się zabawa jest możliwa przy użyciu 76 naklejek, które można będzie wykorzystać na czterech tłach. Zestaw rozwija twórczość i pomysłowość dziecka. Maluch będzie mógł wypełnić szafę sukienkami, bluzkami, spodniami i spódniczkami. Ponadto można będzie ubranka ponaklejać na lalki. Zabawa z będzie niezwykle kreatywna i udana.

 

Wodne kolorowanki pozwalają na świetną zabawę bez bałaganu. Wystarczy chwilę poczekać, aby wyschły i można będzie malować kolejne obrazki. Przy każdym pociągnięciu pisaka pojawiają się na kartce żywe i intensywne barwy wypełniające białe kontury.

 

Spod czarnego tuszu dziecko będzie mogło wydrapać wspaniałe bajkowe wróżki mieniące się różnymi kolorami. Aby było to możliwe należy użyć drewnianego patyczka, który znajduje się w zestawie. Pięknymi obrazkami dziecko będzie mogło pochwalić się całej rodzinie. Zdobądź dla dziecka ten wyjątkowy zestaw na.

 

Pozostałe zabawki marki Melissa&Doug  

W asortymencie marki Melissa&Doug znajdziesz nie tylko zestawy artystyczne dla dzieci, ale także szereg innych zabawek. Jeżeli Twoje dziecko nie lubi malować czy rysować, możesz nabyć dla niego nieco inne atrakcyjne produkty.

Drewniany sorter jest zabawką, dzięki której dziecko bawi się i uczy. Dopasowuje i układa klocki do drewnianej podstawy. Dzięki temu poznaje w jaki sposób należy dopasować kształt do otworu. Nauczy się także nowych kolorów i liczb. Rozwinie w sobie umiejętność logicznego myślenia, a także spostrzegawczość. Polecamy!

 

 

Dziecko będzie mogło przyrządzać drewniane ciastka i lody dzięki zestawowi składającemu się z 24 elementów. Dziecko będzie mogło tworzyć ciasteczka i lody składające się z trzech smaków. Trzymają się one, ponieważ poszczególne elementy są samoprzylepne. W zestawie jest 6 kolorowych lodów na patyku, które łączą się i rozsuwają.

 

Wykonany z wysokiej jakości drewna zestaw zapewni doskonałą zabawę dla najmłodszych dzieci. Konstrukcja powstała w taki sposób, aby dziecko uderzając młotkiem w jeden z bolców zobaczyło z drugiej strony wypadającą uśmiechniętą główkę po przeciwnej stronie.