Kotka Kicia Kocia to bohaterka serii książek dla dzieci autorstwa Anity Głowińskiej dla najmłodszych czytelników. Tytułowa ulubienica dzieci wraz z wyrozumiałymi opiekunami i wiernymi przyjaciółmi: Packiem, Adelką i Juliankiem odważnie odkrywa świat i uczy się najważniejszych zasad w codziennym życiu.

Ulubienica najmłodszych

Od wielu lat Kicia Kocia podpija serca najmłodszych czytelników. Urzeka tu wszystko, zaczynając od pięknych wyraźnych ilustracji, dużych kształtów i wyraźnych barw aż po same przygody kotki. Wraz z bohaterką dzieci uczą się jak zachowywać się podczas zabawy z innymi dziećmi, co może się wydarzyć na wizycie u lekarza, co to jest burza i wiele innych ciekawych historii.

Kicia Kocia poznaje również ciekawe zawody jak na przykład: Poznaje strażaka. W serii znajdziemy różne formy książeczek, dla najmłodszych polecamy książki w twardej oprawie które mają 14 stron, w kolekcji znajdziemy takie tytuły jak:

Kolejnym formatem są książki również w twardej oprawie, ale tym razem zdecydowanie większe i z otwieranymi okienkami, które dodatkowo urozmaicą nam czytanie. Każda książka ma 41-57 otwieranych okienek – jest co oglądać J W Tej serii znajdziemy takie tytuły jak:

Dla dzieci 2+ powstała największa seria, a miękkiej oprawie, a każda książka ma aż 24 strony. Seria zawiera takie książki jak:

 

Dla uzupełnienia całej serii powstały również kolorowanki z tą cudowną kotką, mają po 24 strony i zostały wydane w miękkiej oprawie, możemy w nich kolorować, bazgrać ale również je czytać.

Dodatkowo chcemy przedstawić jeszcze jeden produkt z serii, ma około 15 cm wzrostu, jest mięciutka, lubi się przytulać, posiada wszystkie niezbędne certyfikaty i... nie oprze się jej żaden mały wielbiciel książkowej bohaterki! Sympatyczna pluszowa kotka, zaprojektowana przez autorkę książek o Kici Koci i Nunusiu, to jedyna oryginalna i certyfikowana maskotka serii.