Blocki

Katalog

Włączone filtry:

  Blocki 

  14 Produktów

  Klocki Blocki

  Dla rodziców, którzy mają zarówno córeczkę jak i synka, wybór zabawek niejednokrotnie bywa prawdziwym utrapieniem, ponieważ proponowane przeważnie przez producentów rozwiązania dla jednych i drugich są skrajnie różne. Wymaga to od rodziców lawirowania przy każdorazowych zakupach upominków dla dzieci, aby żadne nie czuło się bardziej pokrzywdzone. Jednym z uniwersalnych sposobów na rozwiązanie tego dylematu są klocki blocki, których producent bardzo mocno zadbał o to, aby na tym samym etapie rozwoju dziecka, dla różnych grup wiekowych, przygotować zestawy klocuszków o typowo dziewczęcym oraz chłopięcym charakterze, do wyboru.

  Sukces uniwersalnych klocków blocków

  Jednymi z najbardziej popularnych klocków są Blocki – nazwa bardzo przyjemna i od razu budząca miłe skojarzenia. Producent tych blocków pomyślał o tym, iż dzieci w wieku kilku lat oraz te mające już 6 rok życia za sobą mają nieco inne potrzeby i preferencje, inne możliwości, inne zainteresowania i właśnie cechą charakterystyczną tych klocków jest fakt, iż zostały one dedykowane różnym kategoriom wiekowym.

  Bardzo dużym plusem i wielką zaletą produktów pochodzących z tej serii jest fakt, że klocki blocki przygotowane są w wariantach typowo dziewczęcych oraz chłopięcych. Dla tych drugich, w ofercie znajdują się najbardziej tradycyjne i klasyczne blocki dla chłopców, czyli zestawy umożliwiające złożenie pojazdów latających czy samobieżnych, ewentualnie skonstruowanie fortyfikacji, garażu itp.

  Mamy do wyboru:

  Z kolei blocki dla dziewczynek to przede wszystkim zestawy zawierające w sobie postaci żeńskie jako figurki czy klocki umożliwiające zmianę garderoby swojej bohaterki. Kolory zastosowane w tych seriach są oczywiście bardziej dziewczęce, a świat możliwy do zbudowania przy ich pomocy raczej mniej techniczny i mechaniczny, a bardziej rodzinny i domowy. Między innymi dzięki temu klocki blocki są tak chętnie wybierane przez rodziców dla dzieci w różnym wieku i z różnymi predyspozycjami czy zainteresowaniami.

  Oferta klocków blocki dopasowana do różnych potrzeb

  Ilość zestawów i propozycji markowych z serii Blocki zgromadzonych przez nas dla Państwa jest ogromna. Przeglądanie propozycji i oferty znacznie ułatwić może zastosowanie filtrowania i wyświetlanie zabawek tylko z określonej kategorii wiekowej lub wyłącznie dla dziewczynek albo chłopców. Wszystkie klocki dla chłopców oraz dziewczynek od tego producenta posiadają stosowne atesty i wykonane zostały z wypełnieniem wszystkich surowych norm. Dzięki temu mają Państwo pewność, że były one sprawdzone w najróżniejszych warunkach i nie stanowią zagrożenia w trakcie zabawy.

  W naszej ofercie można znaleźć kolorowe, wysokiej jakości klocki, które są dedykowane dzieciom różnym wieku. Są też bardzo różnorodne tematycznie, dzięki czemu każdy rodzic na pewno znajdzie klocki idealne dla swojej pociechy. Poszczególne propozycje łączą się w zestawy, które to mogą tworzyć ogromne blockowe kolekcje ku uciesze każdego malucha. To bardzo dobrze wykonane zabawki z materiałów bezpiecznych i przyjaznych dla dziecka. Warto także pamiętać, że taka inwestycja w klocki jest długoletnia – być może dzieci naszych dzieci będą bawić się takimi samymi – takie są trwałe! Serdecznie polecamy!

  Akceptuje

  Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z zasadami polityki prywatności. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. polityka prywatności.

  Product successfully added to the product comparison!