Blaze i Mega Maszyny – zwariowany świat samochodów

Amerykański serial animowany stworzony przez Jeffa Borkina i Ellen Martin, czyli Blaze i mega maszyny zdobył popularność wśród dzieci na całym świecie. Serial został wykonany techniką trójwymiarową CGI. Pierwszy odcinek ukazał się 13 października 2014 roku w USA, a w Polsce zadebiutował 13 kwietnia 2015 roku. Na bazie popularności serialu powstała seria autek terenowych i wyścigówek.

Marka Fisher Price zajęła się stworzeniem wyjątkowych aut oraz maszyn na podstawie serialu Blaze i Mega Maszyny. Zabawki odznaczają się wysoką jakością, imponującym wyglądem oraz niezawodnością w działaniu. Sprawią każdemu dziecku wiele radości i zapewnią fantastyczną zabawę.

Blaze – flagowy model

Blaze jest czerwonym samochodzikiem typu Monster Truck, który na bocznych drzwiach ma motyw ognia. Pojazd został wykonany z metalu oraz plastiku. Ma wysokie zawieszenie, charakterystyczne dla tego typu pojazdów. Cztery duże koła robią wrażenie. Zabawka została stworzona w bardzo precyzyjny sposób i wiernie odzwierciedla pojazd z serialu. Każdy fan serialu będzie mógł rozpocząć wielką przygodę bawiąc się tym wyjątkowym samochodem.

Zestaw klocków i autek od Mega Bloks

Z pomocą klocków oraz autek oferowanych przez Mega Bloks, dziecko będzie w stanie stworzyć jedną wielką megamaszynę. Wszystkie pojazdy można rozkładać na części i bawić się nimi w dowolny sposób. W zestawie znajdują się postacie Blaze i Crusher, które można przebudować w jedną wielką ciężarówkę. Zestaw można połączyć z innymi akcesoriami i dodatkami produkowanymi przez Mega Bloks. Wielkość klocków została dostosowana do małych rączek dziecka. Ten zestaw konstrukcyjny spodoba się każdemu fanowi serialu Blaze i mega maszyny. Zapewni fantastyczną zabawę.

Nie tylko autka, ale także puzzle

Rodzice mają świadomość, że nic tak nie rozwija dziecka jak układanie puzzli. Można nabyć zestaw inspirowany serialem Blaze i Mega Maszyny. Rozwijanie zdolności logicznego myślenia oraz zdolności manualnych, dzięki tym puzzlom będzie jak najbardziej możliwe. 60 elementów, z jakich puzzle się składają zapewni dziecku wspaniałą rozrywkę.

Akcesoria szkolne inspirowane serialem

Jak dobrze wiadomo, gdy serial dla dzieci staje się popularny, od razu powstają akcesoria szkolne nim inspirowane. Nie inaczej jest w przypadku Blaze i mega maszyn. Powstało szereg akcesoriów, które fani serialu animowanego chcą mieć, gdy wybierają się do przedszkola, zerówki lub szkoły. Wśród najbardziej popularnych propozycji można wymienić:

  • długopisy żelowe – 12 długopisów w różnych kolorach zachęci dziecko do rysowania, pisania oraz kolorowania. Tworzenie ciekawych rysunków będzie jak najbardziej możliwe. Długopisy zostały wykonane z bezpiecznych dla dzieci materiałów,
  • gumki do mazania – 12 gumek mających kształt postaci z serialu obowiązkowo powinno znaleźć się w piórniku każdego fana serialu. Przy ich użyciu można będzie zmazać każdy rysunek wykonany ołówkiem.

Można także nabyć cały zestaw szkolny, który składa się z:

  • piórnika,
  • akcesoriów: linijki, ołówka, gumki, temperówki.

Podobne artykuły

Dodaj komentarz