Bezpieczne rzutki zwykłe na rzep tarcza +piłeczki

000019

5905629000019

Czakos

Wiek: 3+Płeć: ChłopiecPłeć: DziewczynkaPłeć: Unisex

Cena:

9,99 zł

Bezpieczne rzutki zwykłe na rzep tarcza +piłeczki

Spędzaj czas aktywnie i bezpiecznie z całą swoją rodziną! Rzutki na rzep firmy Meteor to doskonała zabawa zarówno dla najmłodszych dzieci, jak i ich rodziców czy dziadków. W przeciwieństwie dla tradycyjnych rzutek gra ta jest w pełni bezpieczna nawet dla małych dzieci. Nie ryzykujesz, że się skaleczą ostrą końcówką rzutki, bo... jej nie ma! Rzucanie miękką piłeczką jest nie tylko przyjemne i bezpieczne, ale też pomaga poprawić celność i koordynację ruchową maluchów.

Rzutki to jedna z gier, które pozwalają na fantastyczną zabawę całej rodzinie. Rodzic nie nudzi się podczas gry z kilkulatkiem, ponieważ i jemu gra sprawia niesamowitą frajdę. Dzięki temu ta jedna prosta tarcza łączy pokolenia, zacieśnia więzi między dzieckiem a mamą i tatą, a do tego stanowi alternatywę dla biernego spędzania czasu, np. przed telewizorem.

Dzięki wykonaniu z materiałów o wysokiej odporności na uszkodzenia mechaniczne tarcza Meteor zaktywizuje całą Twoją rodzinę przez długi czas.

Produkt dostępny w dwóch wzorach! Nie ma możliwości wyboru wariantów kolorystycznych - wzór przy wysyłce jest wybierany losowo!

 

Kategoria wiekowa: 3+

Napisz opinię
Bezpieczne rzutki zwykłe na rzep tarcza +piłeczki

Bezpieczne rzutki zwykłe na rzep tarcza +piłeczki

Spędzaj czas aktywnie i bezpiecznie z całą swoją rodziną! Rzutki na rzep firmy Meteor to doskonała zabawa zarówno dla najmłodszych dzieci, jak i ich rodziców czy dziadków...

Opcje dostawy
Paczkomat InPost13,00 zł
Kurier GLS13,00 zł
Ostatnio przeglądane
50 Produktów z tej kategorii
Akceptuje

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z zasadami polityki prywatności. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. polityka prywatności.

Product successfully added to the product comparison!