Barbie Zestaw Supermarket i lalka

FRP01

887961632309

Mattel

Wiek: 3+Płeć: Dziewczynka

Produkt niedostępny

Cena:

155,00 zł

Barbie Zestaw Supermarket i lalka

Zestaw Supermarket i lalka FRP01. Barbie® zaopatrzyła się we wszystkie składniki świetnej zabawy dzięki zestawowi Supermarket – wyposażonemu we wszystko to, czego wymaga udana wyprawa na zakupy spożywcze! Elementy zestawu wzbogacono o działające detale, takie jak ruchome kółka wózka na zakupy lub przesuwany taśmociąg przy kasie, a także modne akcenty, które zapewnią realistyczną zabawę i kreatywne przygody.

Pomóż Barbie® poprowadzić wózek na zakupy – który naprawdę jeździ! – i zrób zakupy przy stoisku z artykułami spożywczymi. Kosz na owoce i warzywa, półki na artykuły spożywcze i ruchoma wagą to gwarancja świetnej zabawy. Kiedy zapełnisz wózek wszystkim, czego potrzebujesz, udaj się do kasy numer 3. Ułóż artykuły na taśmie, a torbę na zakupy zawieś na haczyku. Następnie przesuń dźwignię i zobacz, jak zakupy lądują prosto w torbie. 20 dołączonych do zestawu akcesoriów przedstawiających „artykuły spożywcze” sprawi, że dziewczynki nie tylko z łatwością „upichcą” niesamowite dania z zakupionych produktów, lecz także przeżyją mnóstwo świetnych przygód.

Specjalnie zaprojektowane mocowania przytrzymają elementy w miejscu, pozwalając na aktywną, całodzienną zabawę. Nie zapomnij sprawdzić oferty specjalnej! Regał z ekspozycją i półkami rozmieszczonymi na jego trzech ściankach prezentuje „artykuły spożywcze”, a koszyk przy podstawie ma dosyć miejsca na świeże warzywa i owoce. Ruchoma waga doda odgrywanym scenkom realizmu! Barbie® jest gotowa na zakupowe przygody i ma na sobie sportową kwiecistą sukienkę oraz białe tenisówki. Dziewczynki oszaleją na punkcie odkrywania zakamarków supermarketu z tym fantastycznym zestawem, bo z Barbie® możesz być kim chcesz!


Zawartość i cechy zestawu:

  • lalka Barbie® w ubranku i butach
  • stoisko z kasą i ruchomą taśmą
  • regał do prezentacji produktów
  • ruchomy wózek na zakupy
  • torba na zakupy
  • waga
  • aż 20 „produktów” spożywczych i chemicznych (m.in. mleko, jajka, jabłka, jogurt, makaron, musli, kwiaty, ręcznik papierowy)


lalka nie stoi samodzielnie

kolory i elementy dekoracyjne mogą się różnić

Ilość elementów 25


Wymiary opakowania 32 x 40 x 8 cm

Kategoria wiekowa: 3+

Napisz opinię
Barbie Zestaw Supermarket i lalka

Barbie Zestaw Supermarket i lalka

Zestaw Supermarket i lalka FRP01. Barbie® zaopatrzyła się we wszystkie składniki świetnej zabawy dzięki zestawowi Supermarket...

Opcje dostawy
Odbiór osobisty0,00 zł
Paczkomat InPost9,99 zł
Kurier GLS13,00 zł
Kurier GLS pobranie15,00 zł
Ostatnio przeglądane
50 Produktów z tej kategorii
Akceptuje

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z zasadami polityki prywatności. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. polityka prywatności.

Product successfully added to the product comparison!