Barbie możesz być kim chcesz

Możesz być kim chcesz! To przewodnie hasło dla Barbie. Jej pomysłodawczyni Ruth Handler: „Cała moja filozofia Barbie polegała na tym, że poprzez zabawę lalką dziewczynka może być, kim chce. Barbie zawsze symbolizowała, że kobieta ma wybór”.

To od tego zaczęło się inne spojrzenie na zabawę dzieci! To dzięki Ruth Handler mamy teraz Barbie. Lalki Barbie już od ponad 60 lat swoim przykładem pokazują dziewczynkom, że mogą być kimkolwiek sobie zamarzą!

Throwback Thursdays

W każdy czwartek w mediach społecznościowych przypominają najważniejsze chwile z historii Barbie, dzięki którym pokazują, że dziewczynki mogą wszystko! Już teraz możesz zacząć obserwować Barbie w mediach społecznościowych i dołączyć do akcji #MożeszByćKimChcesz.

Makeunder Mondays

Czy zawsze kobiety muszą być perfekcyjne? Oczywiście, że nie! I Barbie również nie musi być perfekcyjna. W każdy poniedziałek w mediach społecznościowych Barbie pokazuje, jak dziewczynki bawią się lalkami Barbie i wymyślają swoje własne historie. Dołącz do akcji #MakeUnderMonday

Zupełna nowość od Barbie!

Tego jeszcze nie było! Nowa linia lalek Barbie Kariera do rozpakowywania z niespodziankami. W każdym zestawie znajduje się lalka Barbie w modnym stroju wraz z tajemniczym zestawem ubranek i akcesoriów związanych z jej wymarzonym tajemniczym zawodem.

Podczas odpakowywania zestawu odkrywamy dwie ścieżki kariery naszych lalek Barbie. Może Twoja lalka zawsze marzyła, żeby zostać malarką, sportowcem, naukowcem, piosenkarką?

Aby się tego dowiedzieć musimy rozpakować ukryte w środku opakowania cztery przegródki, w którym ukryto ubranka i akcesoria. Wiele radości z otwierania zestawu gwarantowane!

Łącznie w każdym zestawie znajdziemy:

  • lalka Barbie
  • 8 niespodzianek: ubranka i akcesoria

Podobne artykuły

Dodaj komentarz