Bąbolina – kreatywna zabawa z masą do ugniatani

Zapewnij dziecku kreatywną zabawę. Masa plastyczna, jaką jest Bąbolina rozciąga się wydając przy tym charakterystyczne dźwięki chrupania i pstrykania. Pozwoli dziecku tworzyć ciekawe projekty. Rozwija kreatywność oraz wyobraźnię i zachęca do twórczej zabawy.

Masy plastyczne – dlaczego są tak popularne wśród dzieci?

Masy plastyczne dla dzieci mają różne struktury i pozwalają na tworzenie różnorodnych konstrukcji. Znane są od pokoleń. Różnica jest taka, że obecnie powstają z naprawdę wymyślnych, zaskakujących materiałów. Niektóre masy, jak np. Bąbolina, nawet wydają dźwięki. Dawniej używana była przede wszystkim masa solna domowej roboty. Przygotowywało się ją z wody, mąki oraz soli.

Z masy plastycznej dziecko może ulepić ulubione figurki, co pozwala na naprawdę kreatywną zabawę. Stworzona figurka może posłużyć do dalszej zabawy, np. odgrywania różnych scenek. Jedynym ograniczeniem jest tu wyobraźnia dziecka.

Masa plastyczna nadaje się także do tworzenia domków, przeróżnych kształtów, zwierzątek, masek czy biżuterii. Dziecko może z niej stworzyć wszystko, co tylko zapragnie.

O Bąbolinie

Masa plastyczna, jaką jest Bąbolina została stworzona przez markę Epee. Przeznaczona jest dla dzieci od 5 roku życia. Chętnie bawią się nią zarówno chłopcy, jak i dziewczynki.

Dzięki temu, że masa sprzedawana jest w zestawach, dziecko zyskuje nie tylko sam produkt, ale także różne gadżety, takie jak foremki i przyssawki. Pozwala to na wytwarzanie różnych tematycznych produktów. Bąbolina dostępna jest w różnych kolorach, m.in. fioletowym, żółtym i pomarańczowym.

Z masy plastycznej dziecko może tworzyć fantastyczne figurki, ozdoby oraz biżuterię. Możliwości jest naprawdę bardzo dużo. Każde dziecko znajdzie zestaw dostosowany do swoich potrzeb, i to pod każdym względem.

Zestawy z Bąboliną

  • Miodowe kreacje – z tym zestawem dziewczynka będzie mogła stworzyć biżuterię na specjalną okazję. Do zrobienia będą bransoletki i pierścionki.
  • Okienne kreacje – do zrobienia będą różne dekoracje okienne, dzięki którym okno będzie wyglądała w bardzo atrakcyjnych sposób.

Podobne artykuły

Dodaj komentarz