Auta i pojazdy

Katalog

Włączone filtry:

  Auta i pojazdy 

  100 Produktów

  Samochody i pojazdy, samochodziki, resoraki dla dzieci

  Rozwój dziecka jest tym, co najmocniej interesuje każdego rodzica, więc zabawki powinny stymulować jak najwięcej zmysłów, choć jednocześnie nie do przesady – aby dziecko samo chciało kreatywnie podejść do zabawki. Auta i pojazdy dla dzieci to rozwiązanie bardzo bezpieczne, ponieważ ilość dźwięków czy sygnałów świetlnych wysyłanych przez takie autka zabawkowe jest zdecydowanie mniejsza, aniżeli w przeciętnej współczesnej multisensorycznej zabawce. Zabawka w takiej postaci nie wykona całej zabawy za dziecko i nie będzie działać bez pomocy maluszka – co zmusza już na wczesnych etapach rozwoju do samodzielnej zabawy, wymyślania sobie aktywności i kreatywnego podejścia do przedmiotów.

  Samochodziki dla chłopców i dziewczynek

  Motoryzacja od zawsze fascynuje małe dzieci. To, że pojazd się porusza jest dla nich wielką tajemnicą i sprawia, że każdy maluch, a szczególnie chłopcy są naprawdę szczęśliwi, gdy mogą samodzielnie odkrywać tajemnicę różnorakich pojazdów. To dlatego właściwie w pokoju każdego dziecka można odnaleźć różne samochody i inne pojazdy. Dla rodziców natomiast najważniejsze jest to, by te motoryzacyjne zabawki były ponadto naprawdę bezpieczne.

  Samochodziki dla dzieci to przede wszystkim bezpieczeństwo

  Dla rodziców dzieci we wszystkich kategoriach wiekowych, a co za tym idzie – również dla naszego sklepu – najistotniejsze jest bezpieczeństwo maluchów w trakcie zabawy. Dlatego prezentowane tutaj zabawkowe auta i pojazdy pochodzą nie tylko od znanych i sprawdzonych producentów jak Hot Wheels czy Fischer Price. Wszystkie zabawki posiadają stosowne atesty i certyfikaty dopuszczające je do użytku przez dzieci. Oczywiście różne auta, z uwagi na swoje dodatkowe funkcje, rozmiary czy ruchome elementy konstrukcyjne – dopuszczone są dla różnych grup wiekowych. Dzięki wygodnemu i szybkiemu filtrowaniu kategorii wiekowych, mogą Państwo szybko sprawdzić, które pojazdy są całkowicie bezpieczne dla dziecka w określonym wieku.

  Samochody i pojazdy, samochodziki, resoraki dla dzieci w zestawach i pojedynczo

  Auta i pojazdy jakie mamy w ofercie to produkty, które odpowiadają na wysokie wymagania zarówno dzieci, jak i ich rodziców. Są bardzo interesujące dla małych umysłów i bezpieczne dla ich rączek. Zapewniają wiele godzin fascynującej zabawy. W naszym asortymencie można odnaleźć propozycje najlepszych i sprawdzonych w tym temacie marek. Są tutaj mi.in Blaze i Megamaszyny, Cars, nie mogło oczywiście zabraknąć także i Hot Wheels czy John Deere. Ponadto oprócz samochodzików są i zestawy pociągów, samoloty i wiele innych ciekawych pojazdów, które na pewno uszczęśliwią każdego malucha.

  Zestawy samochodów i resoraków dla dzieci:

  Zestawy i nietypowe pojazdy dla dzieci

  Samochody to bodaj najbardziej popularne i oczywiste zabawki z kategorii auta i pojazdy, ale nie tylko chłopcy interesują się takimi zabawkami i nie tylko samochody się w niej znajdują. Oprócz różnych maszyn rolniczych czy kosmicznych albo latających, producenci zabawek w tej sekcji dostarczają także rozlicznych zestawów. W zestawach z pojazdami najczęściej udostępniane są chociażby elementy konstrukcyjne do samodzielnego budowania miasteczek, parkingów czy torów wyścigowych dla pojazdów. Nierzadko w skład zestawu wchodzi od razu kilka pojazdów lub dodatkowe figurki bohaterów, dzięki czemu dziecko od samego początku ma zagwarantowane jeszcze więcej godzin czystej rozrywki. Szeroki i zróżnicowany asortyment naszych zabawek na pewno trafi z gust Państwa dzieci.

  Akceptuje

  Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z zasadami polityki prywatności. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. polityka prywatności.

  Product successfully added to the product comparison!