Aquabeads Zestaw Startowy Koralików Niebieski

32788

5054131327883

Epoch

Wiek: 4+Płeć: ChłopiecPłeć: DziewczynkaPłeć: Unisex

Cena:

94,00 zł

Aquabeads Zestaw Startowy Koralików Niebieski

Zestaw startowy koralików Aquabeads w kolorze niebieskim to najlepszy początek przygody w koralikowym świecie Aquabeads. Koraliki Aquabeads do zabaw kreatywnych łączą się w magiczny sposób – podobnie jak koraliki do prasowania. Różnica: zabawa odbywa się bez użycia żelazka, koraliki łączy się przez spryskanie ich wodą.

840 barwnych koralików w 16 kolorach we wspaniałej szkatule. W pokrywie szkatuły znajduje się podkładka do układania koralików, wyposażona w innowacyjny system Flip Tray. Teraz zabawa toczy się jeszcze szybciej, ponieważ gotowe figurki schną na dodatkowej podkładce, a nie – jak dotychczas – na podkładce do układania koralików. Sposób postępowania: Ułożyć motyw, spryskać go wodą, odwrócić Flip Tray i pozostawić figurkę do wyschnięcia. Po odwróceniu podkładka do układania koralików jest znowu wolna i można dalej tworzyć na niej nowe figurki.

Zestaw zawiera:
- 840 kolorowych koralików do zabaw kreatywnych
- pudełko do przechowywania z systemem Flip Tray
- spryskiwacz
- aplikator
- szablony

Kategoria wiekowa: 4+
Napisz opinię
Aquabeads Zestaw Startowy Koralików Niebieski

Aquabeads Zestaw Startowy Koralików Niebieski

Zestaw startowy koralików Aquabeads w kolorze niebieskim to najlepszy początek przygody w koralikowym świecie Aquabeads.

Opcje dostawy
Odbiór osobisty0,00 zł
Paczkomat InPost9,99 zł
Kurier GLS13,00 zł
Ostatnio przeglądane
50 Produktów z tej kategorii
Akceptuje

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z zasadami polityki prywatności. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. polityka prywatności.

Product successfully added to the product comparison!