Angry Birds

Angry Birds 

3 Produktów

Książki Angry Birds

Angry Birds to bezapelacyjnie jeden z największych sprzedażowych i markowych hitów ostatnich lat. Począwszy od gry na urządzenia mobilne, która niemal natychmiast zawojowała absolutnie wszystkie rynki i została ściągnięta w wielu milionach egzemplarzy, seria szybko zyskała także odsłony w postaci bajek, animacji, książek, a nawet pełnometrażowego filmu kinowego. Licencjonowane zabawki Angry Birds są dzisiaj powszechnie pożądane przez dzieci w bardzo różnych grupach wiekowych i z różnymi zainteresowaniami, natomiast książki angry birds stanowią doskonałe uzupełnienie dla całego tego świata.

Historie o dobrze znanych bohaterach Książki Angry Birds

To, co sprawia, że opowiadania angry birds stanowią tak dobry i trafiony prezenta dla większości dzieci, jest ich doskonałe zaznajomienie z niemal wszystkimi bohaterami, których wymyślili twórcy serii. Jednak w samych grach nie ma miejsca na to, aby dokładnie i ze szczegółami opowiedzieć historie, które stoją za poszczególnymi bohaterami i dopiero angry birds kronika ptasich opowieści odpowiada na niektóre domyślne pytania czy dokańcza pewne wątki zasygnalizowane tylko w grach albo filmach.

Na pewno dzieci, które regularnie śledzą wydarzenia ze świata angry birds docenią opowiadania angry birds nie tylko ze względu na ich sferę fabularną i przedstawiane historie. Wszystkie znajdujące się tutaj historie i opowieści są przede wszystkim:

  • doskonale i bogato ilustrowane, w obszernej i ciekawej wizualnie szacie graficznej
  • napisane wesołym i dowcipnym językiem
  • nawiązaniem do wydarzeń dobrze znanych z ekranów telewizorów i smartfonów czy tabletów
  • namalowane z największymi detalami i szczegółami
  • licencjonowane i zgodne z oryginalnymi pierwowzorami
  • wyprodukowane, wydane i wydrukowane z zastosowaniem najbezpieczniejszych, atestowanych surowców i materiałów

Sięgnięcie po książki angry birds dla dzieci jest idealnym pomysłem i rozwiązaniem nie tylko dla rodziców absolutnie najmłodszych dzieci.

Grą i światem Angry Birds fascynują się bowiem również starsze dzieci, włącznie z młodzieżą, a wśród grup wiekowych przyznających się do ściągnięcia przynajmniej raz gry z tej serii na swój telefon czy tablet znajdują się również osoby powyżej 30 roku życia.

Dlatego należy z całą stanowczością stwierdzić, że opowiadania angry birds są dostosowane do tych wszystkich grup wiekowych, zarówno w fazie typowo tekstowej i słownej, jak i graficznej. A ponieważ cała seria Angry Birds na całym świecie kojarzona jest z dużej dowcipności i zabawnych rozwiązań fabularnych czy narracyjnych, także angry birds kolekcja ptasich opowieści może przynieść wiele radości i uśmiechu zarówno najmłodszym jak i starszym podczas czytania książek swoim pociechom.

Można więc śmiało stwierdzić, że jest to prezent nie tylko dla samego dziecka, ale również idealny sposób na spędzanie „quality time” ze swoim dzieckiem. Nawet najbardziej wymagający rodzice z pewnością docenią wysoką jakość wykonania, zastosowane materiały i dbałość o szczegóły w szacie graficznej proponowanych książek. Dostępne są bardzo różne tomy opowieści, różne historie i przygody z różnymi bohaterami.

Akceptuje

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z zasadami polityki prywatności. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. polityka prywatności.

Product successfully added to the product comparison!